قالب وردپرس افزونه وردپرس

انتشار ده داستان از زندگی پیامبر اسلام

محمدرضا سرشار «ده قصه از حضرت محمد(ص)» را منتشر کرد

محمدرضا سرشار تازه‌ترین اثر خود را با عنوان «10 قصه‌ از حضرت محمد(ص)» را از سوی انتشارات قدیانی روانه بازار کتاب کرد.

محمدرضا سرشار «10 قصه از حضرت محمد(ص)» را منتشر کرد

ویرایش عکس آذرماه 98

محمدرضا سرشار تازه‌ترین اثر خود را با عنوان «10 قصه‌ از حضرت محمد(ص)» را از سوی انتشارات قدیانی روانه بازار کتاب کرد.

به گزارش راسخون به نقل از تسنیم، مؤسسه انتشارات قدیانی مجموعه «10 قصه‌ از حضرت محمد(ص)» به روایت محمدرضا سرشار و تصویرگری حسام‌الدین طباطبایی را در نوبت اول چاپ روانه بازار کتاب کرد.

سرشار در این مجموعه تلاش دارد تا به بخش‌های مختلفی از زندگی پیامبر اکرم(ص) بپردازد و آن را با زبانی ساده برای کودکان روایت کند. تولد، زندگی در صحرا، یک سال با مادر، با پدربزرگ، سفر به شام، ازدواج با خدیجه، محمد امین، پیامبری، دعوت به خویشان، دعوت همگان به اسلام نام قصه‌هایی است که در این مجلد گردآوری شده‌است.


               
محمدرضا سرشار، قسمت‌هایی ارزشمند و تأثیرگذار از زندگی حضرت محمد(ص) را در این مجموعه با زبانی ساده و روان بیان کرده است، در بخشی از کتاب آمده: «…محمد، بعد از خواب کوتاهی، بیدار شد. نصف شب بود. هوا، قدری سرد شده بود. محمد، از دهانه‌ی غار حرا، به بیرون نگاه کرد: در آسمان هلال باریک ماه بالا آمده بود …».این اثر در 128 صفحه مصور و در شمارگان 2200 نسخه، با قیمت‌ 25000 تومان، در اختیار علاقه‌مندان به داستان‌های مذهبیِ کودکان، قرار گرفته است.

علاقه‌مندان برای تهیه این کتاب می‌توانند علاوه بر مراجعه به کتاب‌فروشی‌های معتبر سراسر کشور، به نشانی الکترونیکی www.ghadyani.orgنشر قدیانی نیز مراجعه کنند.

مطلب پیشنهادی

بسیج همه بخشهای فرهنگی کشور برای ترویج کتاب، تاثیر بیشتری دارد

بسیج شدن بخش‌های فرهنگی کشور برای ترویج کتاب تاثیر بیشتر دارد محمدرضا سرشار با اشاره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *